Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda Yarıyıl Sonu Şenliği

Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda 16 Mayıs 2011 Pazartesi günü şenlik düzenlendi. Yüksekokul idaresinin desteğiyle yüksekokul öğrencileri tarafından organize edilen etkinlikte öğrenciler final sınavları öncesi yorgunluklarını atıp rahatlama ve eğlenme fırsatı da bulmuş oldular.

Şenlik, üzücü bir olay sonucu hayatını kaybeden üniversitemiz öğrencisi Büşra CEYLAN için bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Saygı duruşunun ardından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kırklareli Üniversitesi Bahar Şenlikleri'ndeki sosyal ve sportif alanlarda yüksekokulumuzu temsil eden öğrencilerimize ve etkinlerden sorumlu öğretim elemanlarına teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi. Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen spor müsabakalarında dereceye giren takım ve oyunculara madalyaları verildi.

Gönüllü öğrencilerin roman dansları gösterisi ile başlayan müzik etkinlikleri rock grubu konseri ile devam etti. Üniversitemiz bahar şenliklerinde de yer alan Babaeski Meslek Yüksekokulu Latin Dansları Grubu yaptıkları danslarla izleyenleri büyülediler.

Babaeski Meslek Yüksekokulu'nun Tiyatro Grubu'nun skeçleriyle izleyenlere neşeli anlar yaşattılar.

Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Gülnur ETİ İÇLİ, Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Nedim YAKUT , Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Bülent KILIÇ, Yüksekokul Sekreteri Meltem TURHAN ve öğretim elemanlarının da izlediği şenlik sırasında aynı zamanda mangal partisi de yapıldı ve şenliğin bitimine kadar öğrencilere yiyecek servisi yapılmaya devam edildi.